Zarejestruj się i zaloguj do sklepu online, zdobywaj Punkty Lojalnościowe kupując biżuterię. Internetowy sklep jubilerski -to naprawdę dobry wybór!          

Szyfrowanie połaczenia
Sklep jubilerski Teresa działający pod adresem jubilerteresa.pl dbając o zadowolenie i bezpieczństwo swoich Klientów stosuje zarówno podczas procesu rejestracji i logowania oraz samych zakupów najnowocześniejsze metody szyfrowania połączenia. Dzięki zastosowaniu 256 bitowego klucza szyfrującego SSL nasi Klienci mają pewność, że ich dane są bezpieczne. By łatwo zweryfikować połączenie szyfrowane należy zwrócić uwagę na pasek adresu strony w przeglądarce. Powinien on mieć formę: https://www.jubilerteresa.pl. Przed samym adresem powinien znajdować się symbol zamkniętej kłódeczki -oznacza to, że połączenie jest szyfrowane a wszelkie dane przesyłane przez użytkownika strony do serwera są szyfrowane (vide obrazek poniżej).
Przykład szyfrowanego połączenia internetowego

Płatności online
Współpraca z firmą PayPro S.A. -operatora rozliczeniowego usługi przelewy24 daję pewność i szybkość w realizacji przelewów natychmiastowych.

Przesyłki rejestrowane
Do przesyłania zakupionych towarów korzystamy z usług sprawdzonych i ugruntowanych na rynku firm kurierskich oraz stosujemy przesyłki ubezpieczone i rejestrowane, co również daje pewność że dotrą one szybko i w stanie nienaruszonym do Państwa. Dodatkowo można śledzić ich drogę.

Newsletter
Nasz sklep jako jeden z niewielu nie bombarduje swoich Klinetów i subskrybentów newslettera reklamami swoimi i podmiotów współpracujących. Wysyłamy jedynie najważniejsze informacje o naszych promocjach, nowych funkcjonalnościach sklepu lub zmianach regulaminowych. Jakie korzyści można uzyskać z zapisania się do newslettera? Aby je poznać należy się do niego zapisać i czekać na gorącą ofertę wysyłaną jedynie tą drogą.
Oczywiście, subskrybent w każdej chwili może sprawdzić/zmodyfikować/usunąc swoje dane z bazy.